Reštaurácia Apetito

V priestoroch klimatizovanej reštaurácie s kapacitou 90 miest Vám ponúkame možnosť kvalitného stravovania v podobe denného menu alebo jedál na objednávku z nášho jedálneho lístku. Taktiež je možné si vybrať zo širokej ponuky nápojov a posedieť si v príjemnom prostredí s priateľmi, alebo využiť naše bezplatné internetové WiFi pripojenie pre hostí reštaurácie.

Priestor pre podujatia

Priestory reštaurácie sú obľúbeným miestom usporadúvania rôznych spoločenských akcií ako sú recepcie, bankety, svadby, rodinné oslavy a udalosti, firemné večierky. Pre uzavretú spoločnosť Vám ponúkame priestory salóniku s kapacitou 16 a 8 miest pre usporadúvanie rôznych školení, prezentačné akcie, menšie oslavy a posedenia.

Naša ponuka jedál

Denné menu podávame v pracovný týždeň od 11:00 do 14:00 hod. V ponuke nájdete na výber z 5 jedál denného menu Exclusive, a menu A,B,C,D, čo ocenia aj nároční klienti. Raňajky si môžete objednať deň vopred a môžu byť podávané od 7:00 do 9:30 podľa Vašej požiadavky. V prípade organizovaných zájazdov, spoločenských, či športových podujatí je možné si vybrať z pestrej ponuky jedál formou švédskych stolov. Naša kuchyňa je vybavená kvalitnou technológiou a spoľahlivý personál kuchyne a reštaurácie je zárukou spokojnosti zákazníka. Súčasťou našich služieb je aj donáška denného menu podľa objednávok pre firmy z okolia.

Špeciálne ponuky