Hotel Spectrum

Hotel SPECTRUM ponúka komfortné hotelové ubytovanie za výhodné ceny v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky vo všetkých izbách a v apartmánoch. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, kúpeľnou so sprchovacím kútom, televízorom, bezplatným WiFi internetovým pripojením. Parkovanie na parkovisku priamo pred hotelom je bezplatné. Z izieb je pekný výhľad na okolie mesta Trnava. Hotel je známy svojou chutnou kuchyňou a príjemnou reštauráciou, ktoré sú vďaka svojmu spoľahlivému personálu a kvalitnej technológii dodávateľom stravy pre mnohé podniky a organizácie.

42ubytovacích izieb
80miest
v kon. sále
3konferenčné sály
120miest v reštaurácii

Golfový simulátor

Indoor golfový simulátor je najmodernejší svojho druhu na súčasnom trhu. Je vhodný pre profesionálov na zdokonaľovanie, ale taktiež pre tých, ktorí sa začínajú venovať tomuto športu.
Pri vážnejšom záujme vám vieme sprostredkovať profesionálneho trénera (tréningové hodiny sa platia osobitne priamo trénerovi).

Lovecký simulátor

V ruke puška, nech je dobrá vaša muška. Zájdite si za zábavou pre dospelých ale aj pre deti do moderného športovo-relaxačného centra, ktoré je súčasťou Hotela Spectrum.
Zobraziť, čo všetko sa dá zahrať.

Okolie hotela

Blízkosť historického centra, zimného a futbalového štadióna, tenisových ihrísk, aquaparku a lanového centra Trnavský lanáč prispieva k tomu, že Hotel Spectrum je obľúbeným miestom ubytovania nielen pre zahraničných a domácich turistov, ale i profesionálov cestujúcich v rámci svojho povolania, športovcov a rodín s deťmi.

Okolie Trnavy

V blízkom susedstve mesta Trnava sa rozprestiera pohorie Malých Karpát, CHKO, ktoré poskytujú obyvateľom Trnavy a jej návštevníkom široké možnosti trávenia voľného času. Osobité čaro pohoriu dodávajú práve zrúcaniny strážnych hradov, ktoré chránili priechody cez Malé Karpaty. (Ostrý Kameň, Dobrá Voda, Smolenice). Viac sa dočítate tu.

Galéria