Golfový simulátor

Cena: 12,00 €

Indoor golfový simulátor je najmodernejší svojho druhu na súčasnom trhu. Je vhodný pre profesionálov na zdokonaľovanie, ale taktiež pre tých, ktorí sa začínajú venovať tomuto stále populárnejšiemu športu.

Ak ste úplní začiatočník, personál hotela vám poskytne základnú inštruktáž o hre v trvaní cca 15 minút zdarma. Pri vážnejšom záujme vám vieme sprostredkovať profesionálneho trénera (tréningové hodiny sa platia osobitne priamo trénerovi). Snímacia technológia simulátora Indoor golf Credos Sports Coach s excelentnou presnosťou meria všetky dostupné parametre golfového švihu a letu golfovej loptičky. Snímanie a nasledujúce výpočty prebiehajú v reálnom čase, čo znamená, že okamžite po golfovom údere je zahájené zobrazovanie trajektórie letu golfovej loptičky.

Simulátor vám ponúka možnosť zahrať si na niektorom zo 48 reálnych svetových ihrísk. Simulátor dokáže snímať viacero veličín letu golfovej loptičky, čo ocenia hlavne tí, ktorí chcú svoje golfové umenie zdokonaľovať. Zmerajte si pri odpale vertikálny a horizontálny uhol letu, rýchlosť, vzdialenosť, dĺžku a výšku letu, typ úderu, uhlovú a spätnú rotáciu, dráhu úderu, uhol hlavy palice pri údere, silu úderu pri patovaní aj smer pri patovaní.

Žiadne iné zariadenie nie je schopné výpočtov takéhoto množstva parametrov. Výstupom meraní a následným spracovaním výsledkov vo fyzikálnom modeli dochádza k vernosti simulácie, ktorá je najbližšia k realite.

 

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií o spracovaní udajov na stránke.