Izby a konferenčné priestory je možné si rezervovať na recepcii na tel. č. +421 33 5905 111 alebo prostredníctvom emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

V prípade záujmu o objednávku jedál, či prenájmu priestorov reštaurácie na zabezpečenie svadieb, osláv, večierkov, stužkových či iných podujatí kontaktujte prosím priamo reštauráciu na tel. č. +421 33 5905 124, +421 33 5905 111 alebo zašlite email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

ONLINE Rezervácia izby
 

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií o spracovaní udajov na stránke.