Svadba na úrovni
 
... všetko pod jednou strechou

 

Priestory Hotela Spectrum sú obľúbeným miestom usporadúvania spoločenských akcii ako sú svadby, rodinné oslavy a udalosti, firemné večierky. Pri slávnostných príležitostiach vieme priestory reštaurácie vyzdobiť veľkolepo a výnimočne. Niet nad dokonalý prvá dojem zo svadobnej sály. Stoly, servítky, sviečky, kvetinová výzdoba zladené na určenú príležitosť a množstvo ďalších detailov Vám u nás vyrazí dych. K dokonalej svadbe samozrejme patrí aj výnimočné svadobné menu. Vyskladáme Vám ho podľa Vašej požiadavky. Kladieme dôraz na kvalitu domácich surovín, estetické naservírovanie, moderný dizajn jedla. Svadobčania si pochutnajú na vynikajúcich domácich jedlách, pripravíme chutné a bohaté švédske stoly.

Kompletný svadobný servis

  • chutné svadobné menu
  • svadobná sála s výzdobou
  • ubytovanie pre svadobčanov
  • letná terasa
  • tanečný priestor a hudobná produkcia
 
svadba svadba

 

... skvelé služby znamenajú SVADBU SNOV

 

svadba svadba
Postaráme sa o mladomanželov a ich hostí aj po svadobnej hostine. U nás nájdete kvalitné ubytovanie v apartmánoch, ci komfortne zariadených izbách.
Apartmán grátis pre novomanželov.

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií o spracovaní udajov na stránke.